Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
nová kolekcia MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chcem vedieť viac...
Veľkoobchod s poťahovými látkami a čalúnickým materiálom
Vyrobte si aj Vy paletové sedenie ..

Vyrobte si aj Vy paletové sedenie ..

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno . Stačí si zohnať alebo zakúpiť palety , premalovať ich a môžete sa pustiť do práce. U nás na eshope nakúpite poťahové látky na paletové sedenia a samozrejme nesmú chýbať kvalitné matrace , či výplň do vankúšov. ‼️

 

 Všetok potrebný materiál na zhotovenie sedenia nakúpite na jednom mieste a to priamo na našom novom eshope - www.stesa.sk 

 

Ak budete potrebovať poradiť s výberom látky alebo molitanmi neváhajte nás prosím kontaktovať na stesa@stesa.sk alebo tel.čísle 0903 262 806, radi Vám s výberom poradíme. 

Zdieľať: