Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
nová kolekcia MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chcem vedieť viac...
Veľkoobchod s poťahovými látkami a čalúnickým materiálom
Prečítajte si niečo o nás ..

Prečítajte si niečo o nás ..

Ako sa z malej firmy stala ambiciózna spoločnosť s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.

 

Už 3. generacia v rodinnej firme STESA, s.r.o. , ktorá posobí na Slovenskom i Českom trhu už viac ako 30 rokov. Rodinné zázemie firmy, v ktorom po boku konateľov pracujú v manažmente dve dcéry. 

 

Stále sa zvyšujúce požiadavky zákazníkov, či neustále meniace sa trendy nás posúvaju vpred. Sme nadšené, že možeme na slovenský i český trh prinášat kvalitné kolekcie látok, inšpirované najnovšimi svetovými trendami. 

 

Každému v našej rodinnej firme záleží na tom, aby sme nesklamali dôveru našich zákazníkov. Každý obchodný partner, či zákazník je pre nás dôležitý, dodali konatelia.

 

 NAŠE LÁTKY NA VAŠU SEDAČKU !

 

www.stesa.sk

www.stesa.cz

www.montalia.sk

www.montalia.cz

 

#fabrics #familybusiness #trends #upholstery

Zdieľať: