nová kolekcia MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chcem vedieť viac...
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní s tým súhlasíte.
Veľkoobchod s poťahovými látkami a čalúnickým materiálom

História

Spoločnosť STESA založil prvý majiteľ firmy p. Štefan Szabo už v roku 1990. Orientácia našej spoločnosti bola od samotného začiatku zameraná na predaj poťahových látok a čaluníckeho materiálu. Prvá pobočka firmy bola založená v rovnakom roku v Novom Meste nad Váhom.

Neskôr sa pobočka i sídlo firmy presunula do novovybudovaných priestorov v Trenčianskych Bohuslaviciach, kde sídli doteraz. Našou víziou je pokračovať v tradícií započatej v roku 1990, prinášať nové trendy a vývoj v danej oblasti.

O firme

V areáli firmy o rozlohe 1500 m² sa nachádzajú skladové priestory a podniková predajňa, v ktorej radi obslúžime veľké, stredné, či malé firmy, ale i konečného zákazníka (maloobchod).

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už 30. rok a preto sa zaraďuje medzi jednu z najsilnejších firiem v oblasti veľkoobchodného a maloobchodného predaja poťahových látok a čaluníckeho materiálu na Slovenskom, Českom, ale i Poľskom trhu. Počas 30. ročnej praxe sme nadobudli široké know-how ale i množstvo skúseností, ktoré nás profitujú medzi profesionálov v danej oblasti. A tak i vy možete profitovať z našich dlhoročných skúseností, ktoré nám pomáhajú pripraviť personálne riešenie šité na mieru práve pre Vás.

Kvalitné služby

O kvalitných službách našej spoločnosti svedčia dlhoročné, úspešné spolupráce s viac ako tisícom odberateľov po celej Slovenskej republike, Českej republike, ale i v Poľsku. Dokážeme uspokojiť i najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Naša spoločnosť Vám ponúka:

• Kvalitu
• Flexibilitu
• Výhodné ceny
• Rýchlu dobu dodania (max. do 24 hodín)

Široká ponuka

V roku 2017 sme našu ponuku rozšírili o exkluzívnu značku látok TOCCARE, ktorú Vám ako jediný ponúkame na slovenskom trhu.

Starostlivo pre Vás vyberáme tie najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie dezény látok. Neustále Vám prinášame svetové novinky na slovenský trh.

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám zašleme vzorkovníky materiálov spolu s cenovou ponukou.

Zaujala Vás naša ponuka, avšak nie ste firma, či živnostník? Radi Vás privítame v našej maloobchodnej predajni v Trenčianskych Bohuslaviciach počas pracovných dní od 07:30 do 16:00.