Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
nová kolekcia MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chcem vedieť viac...
Veľkoobchod s poťahovými látkami a čalúnickým materiálom

História

Spoločnosť STESA založil prvý majiteľ firmy p. Štefan Szabo už v roku 1990. Orientácia našej spoločnosti bola od samotného začiatku zameraná na predaj poťahových látok a čaluníckeho materiálu. Prvá pobočka firmy bola založená v rovnakom roku v Novom Meste nad Váhom.

Neskôr sa pobočka i sídlo firmy presunula do novovybudovaných priestorov v Trenčianskych Bohuslaviciach, kde sídli doteraz. Našou víziou je pokračovať v tradícií započatej v roku 1990, prinášať nové trendy a vývoj v danej oblasti.

O firme

V areáli firmy o rozlohe 1500 m² sa nachádzajú skladové priestory a podniková predajňa, v ktorej radi obslúžime veľké, stredné, či malé firmy, ale i konečného zákazníka (maloobchod).

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už 30. rok a preto sa zaraďuje medzi jednu z najsilnejších firiem v oblasti veľkoobchodného a maloobchodného predaja poťahových látok a čaluníckeho materiálu na Slovenskom, Českom, ale i Poľskom trhu. Počas 30. ročnej praxe sme nadobudli široké know-how ale i množstvo skúseností, ktoré nás profitujú medzi profesionálov v danej oblasti. A tak i vy možete profitovať z našich dlhoročných skúseností, ktoré nám pomáhajú pripraviť personálne riešenie šité na mieru práve pre Vás.

Kvalitné služby

O kvalitných službách našej spoločnosti svedčia dlhoročné, úspešné spolupráce s viac ako tisícom odberateľov po celej Slovenskej republike, Českej republike, ale i v Poľsku. Dokážeme uspokojiť i najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Naša spoločnosť Vám ponúka:

• Kvalitu
• Flexibilitu
• Výhodné ceny
• Rýchlu dobu dodania (max. do 24 hodín)

Široká ponuka

V roku 2017 sme našu ponuku rozšírili o exkluzívnu značku látok TOCCARE, ktorú Vám ako jediný ponúkame na slovenskom trhu.

Starostlivo pre Vás vyberáme tie najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie dezény látok. Neustále Vám prinášame svetové novinky na slovenský trh.

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám zašleme vzorkovníky materiálov spolu s cenovou ponukou.

Zaujala Vás naša ponuka, avšak nie ste firma, či živnostník? Radi Vás privítame v našej maloobchodnej predajni v Trenčianskych Bohuslaviciach počas pracovných dní od 07:30 do 16:00.