Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
nová kolekcia MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chcem vedieť viac...
Veľkoobchod s poťahovými látkami a čalúnickým materiálom
Posteľ vyrobená z novinky TOUCH ME TOCCARE

Posteľ vyrobená z novinky TOUCH ME TOCCARE


Posteľ na fotke je vyrobená z kvalitnej poťahovej látky TOUCH ME z kolekcie TOCCARE . Je to látka typu ZAMAT , na Slovenskom  a Českom  trhu čoraz viac obľúbená .. môžte si vyrobiť podušky, prehozy, postele , sedačku, táto látka je tak trendová že sa hodí naozaj na všetko . 

 

Cena poťahovej látky TOUCH ME - 14.00€ s DPH/bm, šírka 140 cm 

 

Na našom eshope nájdete komplet farebnicu

Zdieľať: