Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
nová kolekcia MONTALIA ...exclusive by STESA
I am where design is chcem vedieť viac...
Veľkoobchod s poťahovými látkami a čalúnickým materiálom
PALETOVÉ SEDENIE

PALETOVÉ SEDENIE

V poslednej dobe je paletové sedenie čoraz viac populárnejšie a to hlavne vďaka svojej atypickosti. Dokážete si ho vyrobiť aj Vy vo Vašich domácnostiach svojpomocne.

V našej spoločnosti si môžete zakúpiť materiál, ktorý budete potrebovať na výrobu paletového sedenia.

Ponúkame Vám rôzne druhy MOLITANOV a exteriérových poťahových LÁTOK, ktoré si môžte pozrieť na našej webovej stránke www.stesa.sk alebo u našich obchodných partnerov po celom Slovensku a Česku.

Tak, kto sa do toho pustí ? Držíme palce !

Zdieľať: